Naša ponuka roliet obsahuje interiérové aj exteriérové riešenia. Všetky typy roliet sa vyznačujú vysokým štandardom spracovania a kvalitou použitých materiálov.

Vonkajšie rolety

Zachytávajú slnečné lúče ešte pred dopadom na sklo okna, vďaka čomu ochránia váš domov pred letnými horúčavami oveľa účinnejšie ako interiérové tienidlá. Vonkajšie rolety sú vyrobené z kvalitných materiálov a odolajú aj nepriaznivým poveternostným vplyvom.

Hliníkové rolety

Väčšina typov hliníkových roliet v našej ponuke nevyžaduje špeciálne stavebné úpravy a rozmerom sa prispôsobia už hotovému okennému otvoru. Vynikajú hlavne svojou eleganciou a jednoduchým automatickým ovládaním na vypínač alebo ovládaním na diaľku.
Špeciálne štetinkové tesnenie vo vodiacich lištách zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. Niektoré typy ponúkajú už zabudované protihmyzové sieťky, ktoré vám počas letných mesiacov poskytnú pokojný spánok bez otravného bzučania komárov.
V ponuke máme aj hliníkové rolety, ktorých lamely sú plnené polyuretánovou penou. Tento materiál má skvelé termoizolačné vlastnosti. Rolety zamedzia unikaniu tepla z interiéru vášho domova v zime a zároveň stlmia hluk prichádzajúci z ulice.

Plastové rolety

Ide o jedny z najpopulárnejších roletových systémov súčasnosti. Veľkú obľubu si získali najmä vďaka svojej cenovej dostupnosti. Hodia sa do všetkých typov okien a poskytujú rovnaké funkcie ako drahšie hliníkové žalúzie. Dokážu tiež zamedziť prenikaniu slnečných lúčov do interiéru počas letných horúčav, v zime zas zabránia unikaniu tepla z interiéru.

Interiérové rolety

V prípade, že hľadáte tieniace zariadenie vhodné do interiéru, máme pre vás v ponuke látkové a bambusové rolety. Tieto nielenže spĺňajú svoj prvotný účel, ale poslúžia aj ako dekoratívny prvok vo vašej domácnosti.

Látkové rolety

Predstavujú dnes už klasické interiérové tieniace zariadenie, ktoré sa aj naďalej teší obľube. V našej ponuke nájdetemnožstvo modelov s rôznym typom ovládania alebo uchytenia. Veľký výber farieb a vzorov vám umožní zariadiť váš domov podľa vlastného vkusu.
Okrem tradičných látkových roliet ponúkame aj rolety určené do strešných okien. Tieto pri montáži vyžadujú priamy zásah do rámu okna, do ktorého sa priskrutkujú bočné lišty tieniaceho zariadenia.

Bambusové rolety

Pre tých, ktorí si potrpia na prírodne zariadený interiér máme v ponuke aj bambusové rolety. Tieto vám okrem príjemného tieňa poskytnú dekoratívny doplnok do vašej domácnosti.
Jednoduché ovládanie lankom a brzdou umožňuje navinutie rolety do vami požadovanej výšky. Bambusové rolety sa môžu prichytiť buď na rám okna, ostenie alebo priamo na stenu.