INOVÁCIE SO SYSTÉMOM

Nie je plastové okno ako plastové okno. Rozdiely v konštrukciách profilov majú významný vplyv na technické vlastnosti.
Oknami z profilových systémov GEALAN najnovšej generácie kladiete dôraz nielen na vizuálnu stránku. Geometria profilov, dobre riadená a prepracovaná do najmenšieho detailu, spĺňa všetky technické požiadavky: tepelnoizolačné ochranu, protihlukovú ochranu a ochranu proti vlámaniu, ale aj požiadavky na vetranie - okná z plastových profilov GEALAN disponujú najnovšou technológiou.

odolné
Okná z plastových profilov sa ľahko čistia a sú nenáročné na údržbu. Vzhľadom na ich odolnosti voči vplyvom počasia a vplyvom životného prostredia majú dlhú životnosť.

flexibilné
Moderné okenné technológii možno realizovať podľa vkusu a stavebného štýlu nielen v bielej, ale tiež v Acrylcoloru, dekoračným alebo drevenom fóliovanie.

individuálne
Výber geometrie profilu, spôsobu otvárania a rozdelenie okien majú vplyv na individuálny charakter okna. S profilmi GEALAN je možné realizovať i okná neobvyklých tvarov.

komfortné
Okná z viackomorových profilov GEALAN zabezpečujú, že teplo ostane vnútri a hluk vonku. Poskytujú istotu, bezpečnosť a vytvára nezameniteľnú atmosféru bývania.